SEZNAM ČLENŮ ASOCIACE

Sdružuje jak odborné aromaterapeuty (OA) tak i další příznivce aromaterapie. Do registru jsou automaticky zapsáni všichni aktivní členové Asociace českých aromaterapeutů, kteří tak podporují Asociaci ve všech oblastech její činnosti.

Děkujeme

Další informace a přihlášky:
Lenka Kalivodová, e-mail: lenka(☼)aromaterapie.cz
telefon: 776 698 957
JMÉNO MÍSTO PŮSOBENÍ
Zdeňka Aubrechtová Divišov
Martina Baborová Praha 10
Monika Bada Praha
OA Mgr. Petra Biháry Bratislava
Denisa Bláhová Jablonec nad Nisou
OA Dana Blažková Nebovidy u Brna
Xenie Bodorík Pilíková Brno
Hana Bojanovská Kostelany nad Moravou
OA Mgr. Hannah Brandová Praha 5
Lýdia Cabuková Kysucké Nové Mesto
Jana Čabráková Bratislava, SK
Ing. Eliška Čejková Praha 10
Martina Čejková Praha 10
Zdeňka Čubrová Plzeň
OA Darina Ellingerová Brno
Timea Farkašová Bratislava
Robin Fryš Karviná 8
OA Michaela Fučíková Český Krumlov
PhDr. Nora Gavendová Opava 6
OA Zuzana Grigarová Praha 9
Petra Gubisová Karlovy Vary
Markéta Hackerová Zvoleněves
OA Jana Hanulíková Lošťáková Praha 4
Michaela Hellerová Praha 10 – Dubeč
Petra Hingarová Ústí nad Labemč
OA Broňa Hradecká Zliv
Michaela Hribová Kladno
Renata Hrubá
PhDr. Andrea Hudáčková Ph.D. České Budějovice
OA Mgr. Petra Hyťhová DiS. Praha 4
OA Mgr. Veronika Jurečková Lipník nad Bečvou
OA Venuše Kárová Most
Romana Kazdová Domažlice
Petra Klapka Praha 10
Judita Klimentová Praha 7
Mgr. Jitka Kosourová Poříčí nad Sázavou
PA Ludmila Kotalíková DiS. Praha 2 / Volduchy
Jitka Koudelová Turnov
OA MgA. Anna Krutová Brno
OA Lenka Kubíková Praha 5
OA Bc. Kateřina Langerová Lhota, Kladno
OA Ing. Radka Loja Černošice
OA Michaela Lusílija Makulová Plzeň / Šťáhlavy
Lucie Marková Praha 13
Michaela Marková Praha 5
Petra Martínková Benátky nad Jizerou
Aneta Matoušková Čerčany
Martina Matoušová Řevnice
Kateřina Melenová Praha 1
Andrea Melušová Praha 1
Marie Noe-Chřibková Praha 4
Jarmila Nowoková Kutná Hora
OA Ing. Šárka Patrná Volfartice
Dana Pešková Horoušánky
Kateřina Polívková  Praha 10
OA Katy Pomoklová  Londýn & Praha & Hradec Králové
Jana Pospíšilová Praha 4
Ing. Darina Růžičková Praha 8
OA Larissa Sheremetyeva Karlovy Vary
OA Lucie Skokanová Praha 10
Mgr. Andrea Slováková Praha 10
Kamila Smolíková Plzeň
Ing. Svatava Staňková Brno
Marie Šaršonová Praha 6
OA Veronika Těšická Praha 6
Martina Tichá Dolní Kounice
Ingrid Tisoňová Arona
OA Ing. Petra Torová Kladno, Praha 7
Václava Trpáková Tábor
MUDr. Gabriela Uhlíková Kúty, SK
Jiřina Valdaufová Praha 8 – Kobylisy
Romana Vaňková Lázně Toušeň
Kateřina Velebová Lesonice
Mgr. Alexandra Vetkovská Praha 4
Eva Vobrová Zeleneč
Jitka Vočková Praha 5
Michaela Vohlídalová Obřízství
Mária Vondrová Praha 2
OA Bc. Daniela Výborná Praha 8
Petra Zavřelová Olomouc
PA Štěpánka Zeithamlová Praha 10
Marcela Žáková Znojmo