Hojení ran vč. praktické části

nahrávám mapu....

datum, čas
30/09/2017 - 01/10/2017

místo konání
Jagellonská 1, Praha 3


Lektorka: Dr. Kateřina Svoboda (BSc Hons, PhD)

katerina-svoboda1

Tento dvoudenní kurz se zabývá detailním popisem vzniku akutních a chronických ran a jejich následným hojením. Pro porozumění je nezbytné se seznámit s anatomií kůže a pochopit fyziologické procesy, které průběh hojení provázejí. Využití esenciálních olejů je definováno jejich antibakteriálními a hojivými účinky. Na základně současných poznatků publikovaných ve světové literatuře budete seznámeni s éterickými oleji, které se v této sféře používají. Zároveň bude předložen výběr nejnovějších obvazových prostředků. Nedělní přednášce bude asistovat zdravotní sestra, která vás seznámí s různými typy obvazů. Přednáška je určena odborným aromaterapeutům a zájemcům z řad laické veřejnosti.

Sobotní přednášky pokryjí anatomický a fyziologický základ znalostí o ranách a jejich vývoji, nedělní část se bude týkat využití esenciálních olejů a obvazových materiálů.

  • Sobota: 9-19 hod., Neděle: 9-16 hod.
  • Cena: 2.100.- Kč, pro členy AČA 1.950.- Kč (do poznámky uveďte své členské číslo)
  • Sleva: Při platbě celé částky do 30 dnů před zahájením kurzu máte nárok na snížení Vaší ceny o 200 Kč. O 200 Kč si při splnění daných podmínek sami, prosím, ponižte Vaši platbu.

 

rezervace

Tato akce je již plně obsazena.

Příspěvek byl publikován v rubrice KURZY, PLÁN AKCÍ a jeho autorem je Radka Honková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.