Holistická aromaterapeutická masáž I.

nahrávám mapu....

datum, čas
21/10/2017 - 22/10/2017

místo konání
KMC Knoflík - Jablonecká 724, Praha 9 – Prosek


foto Martina
Doba konání
Sobota 9.00 – 19.00
Neděle 9.00 – 16.00
Cena kurzu: 2 100 Kč
Pro členy AČA: 1 950 Kč (do poznámky uveďte své členské číslo)

Sleva: Při platbě celé částky do 30 dnů před zahájením kurzu máte nárok na snížení Vaší ceny o 200 Kč. O 200 Kč si při splnění daných podmínek sami, prosím, ponižte Vaši platbu

Holistická aromaterapeutická masáž zahrnuje ošetření celého těla od konečků prstů u nohou až po vlasovou část hlavy. Je to soustava speciálních hmatů a technik, které respektují nejen fyziologii člověka, lymfatický a krevní oběh, ale také průběh meridiánů a tok energie v těle. Tato technika v kombinaci s vysoce kvalitními rostlinnými a éterickými oleji, které během ošetření používáme, tvoří dokonalou masáž, harmonizující fyzické, duševní i duchovní zdraví člověka.

Díky pestré paletě éterických olejů, které do aromaterapeutické masáže vnášejí výraznou ozdravující složku, je tato masáž vhodná při mnoha obtížích, např. při bolestech různého původu – svalových, kloubních, bolestech hlavy, migrénách. Velice dobře harmonizuje nervovou soustavu, uvolňuje, navozuje hlubokou relaxaci, zbavuje stresu, ulevuje při psychosomatických obtížích. Pomáhá rozproudit lymfatický tok, čímž nastartuje či podpoří detoxikační procesy v těle. Díky kvalitním rostlinným olejům regeneruje, vitalizuje a vyživuje pokožku celého těla.

Holistická aromaterapeutická masáž je nádherným, plynulým a voňavým tancem doteků na lidském těle. Je zážitkem ji provádět a zprostředkovávat tak zdraví a vnitřní spokojenost svému okolí.

Kurz vede akreditovaná lektorka Asociace českých aromaterapeutů – odborný aromaterapeut Martina Hanzlíková. Přineste si prosím prostěradlo a dva ručníky. Skripta a rostlinné i éterické oleje budou pro vás připraveny.

 

rezervace
Příspěvek byl publikován v rubrice KURZY, PLÁN AKCÍ a jeho autorem je Radka Honková. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.